Discovery MS 6-24X42AOAC Rifle Scope
345
VAT Inclusive
Available
Product Category:
Gun scope
Sku
Discovery
345
Add to cart
DISCOVERYOPT MS 6-24×42 AOAC binoculars
One of the best options for those looking for high accuracy with excellent value for money.
This makes it an ideal choice for serious shooters or air rifle and ballistics enthusiasts.
With sharp clarity thanks to the 42mm aperture. It also features side parallax adjustment for perfect focus.
  • Length: 362 mm
  • Weight: 553 grams
  • Tube diameter: 25.4 mm